Volné pracovní místo  Technologové

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Přestavlcká č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště
Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
  • SŠ vzdělání
  • AJ/NJ základní
  • Znalost PC, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:
  • Stanovení vhodné technologie a technologických postupů pro výrobu výrobků
  • Zpracovávání technologické/pracovní návodky
  • Zajištění programování výroby dílů na laserovém dělícím centru
  • Zajištění programování výrobních postupů na robotizovaných svařovacích pracovištích
  • Spolupráce na přípravě kalkulací nových výrobků
  • Spolupráce na přípravě a výrobě přípravků a nástrojů pro robotické svařování

V případě zájmu a poskytnutí bližších informací nás kontaktujte.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění, 5 týdnů dovolené.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016