Volné pracovní místo  Technolog/procesní technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 31 000–50 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Karlovy Vary, Karlovy Vary, Dvory, 360 06 (Závodní 391/96c, Dvory - Karlovy Vary 6, 360 06)
Kontaktní osoba: Fialová Jana, e-mail: použijte odpovědní formulář
Strojírenský podnik z Chebu, člen mezinárodní skupiny, který vyrábí a zpracovává hliníkové profily a plechy pro automobilový a elektrotechnický průmysl hledá Technologa / procesního technika.

Náplň práce:
Vývoj výrobních procesů s těžištěm na obrábění a tváření, jejich optimalizace a zavádění do sériové výroby, příprava a kontrola výrobní dokumentace, podpora vývojových projektů a návrhů strojních konceptů, sledování a optimalizace sériových procesů. Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme:
Vzdělání technického směru ÚSO/VŠ, nejlépe strojírenství, praxe v oboru, ale i absolventi vítáni. Znalosti metod průmyslového inženýrství. Dobrou znalost Nj nebo Aj.

Očekáváme:
Technicky zdatnou, dynamickou a angažovanou osobnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a svědomitost.

Nabízíme:
Perspektivu a seberealizaci v rozvíjející firmě, zajímavou práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu, možnost mezinárodního uplatnění, velmi dobré finanční ohodnocení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - OFFICE
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - PC, mobil, stravenky, 13. mzda
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016