Volné pracovní místo TECHNOLOG/ŽKA POVRCHOVÝCH ÚPRAV (VAKUOVÉ POKOVENÍ PLASTŮ)

18.10.2016
MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka
MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Rychvald - Rychvald, MWB RECRUIT…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce – Rychvald

Náplň práce:

  • stanovuje technologické podmínky pro pokovovací stroje a přilehlé pracoviště
  • podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
  • podílí se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • podílí se na přejímkách nových zařízení
  • podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
  • vytváří a spravuje výrobně-technologické dokumentace
  • podílí se na ověřovacích sériích nových výrobků na daném úseku
  • podílí se na výběru dodavatelů technologických zařízení
  • navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Co požadujeme:

  • min.SŠ vzdělání technického směru
  • min. 2 roky praxe v oblasti automotive
  • zkušenost s vakuovou technikou
  • komunikativní znalost AJ
  • samostatnost v řešení úkolů
  • uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • schopnost týmové spolupráce
  • tvůrčí a technické myšlení
  • ochota vzdělávat se

Co nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • mzda dle zkušeností u