Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Cenař / kalkulant
Lokalita:
Ostrava-město
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Cenař / kalkulant Ostrava-město

Volné pracovní místo Technolog/žka výroby

14.6.2016
Jiří Tauer
Místo pracoviště
Lidická 217, Klimkovice, 742 83, Klimkovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Jiří Tauer; Lidická 217, 742 83 Klimkovice

První kontakt:
telefonicky v době od 13:00 – 16:00 hod na č. poslat email e-mailem: poslat email
osobně: v době od 13:00 – 16:00 hod na adrese Lidická 217, 742 83 Klimkovice

Technolog/žka Výroby – Stolařské zakázkové výroby

Náplň práce:

  • Vytváření Vizualizací – (cenové nabídky) v programu Cabinet Vision
  • Výrobní výkresy pro CNC a kompletní výrobu v programu Cabinet Vision.
  • Vytváření sumáře matriálů.
  • Zaměřování zakázek u klientů.

Požadujeme:

  • Minimální praxi ve vytváření technických výkresů 2 roky v oboru nábytkářství bez přerušení
  • Kompletní dosažená praxe 3 let v výrobním procesu nábytku
  • Perfektní znalost moderního kování, Blum, Hettich, Heffele
  • Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Rozhodnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
  • Německý a Anglický – výhodou
  • Znalost CNC strojů – výhoda
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Jakákoliv všestrannost vítána
  • Znalost Cad. programů
  • Učení v nových konstrukčních programech

Nabízíme:
Motivující systém finančního ohodnocení, kreativní výroba, různorodost výroby, příjemný kolektiv, dobrá dostupnost MHD, příplatky za zodpovědnost a nápady. Výrobní prostory vybaveny moderními novými stroji. Možný profesní postup (Vedoucí výroby, technolog výroby, obchodní zástupce). Práce v Programu Cabinet Vision – technicky výrobní program s fotorealistickou vizualizací. https:// poslat email možný ihned. Firma s 11-ti letou stabilitou, firemní auto, firemní telefon.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)