Volné pracovní místo  Technolog/žka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • návrh a zpracování technologických oblastí TPV pro nové i stávající výrobky s požadavkem maximálně možné produktivity a kvality výroby
  • návrhy a optimalizace výrobních technologií, výrobních a kontrolních postupů
  • návrhy technickoorganizačních opatření pro náběhy nových technologií
  • zpracování, normování a racionalizace pracovních postupů
  • součinnost s techniky řízení výroby
  • průběžné sledování výrobních procesů a iniciování zlepšovacích činností
  • namátkové kontroly kvality
  • samostatná práce i práce v inovačních a technologických projektových týmech

Požadavky:
  • VŠ/SŠ vzdělání strojní (příp. jiné technické)
  • praxe v oblasti strojírenské technologie min. 3 roky
  • smysl pro vyhledávání klíčových faktorů v oblasti zvyšování efektivity práce
  • všeobecná znalost konstrukčních výkresů
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, TPV v podnikovém informačním systému (QAD výhodou), znalost CAD výhodou)
  • zkušenosti se systémem jakosti ISO 9001, s vedením projektů a s řízení menších pracovních skupin
  • výhodou znalost AJ nebo NJ
  • zkušenosti technologie svařování výhodou
  • výhodou zkušenosti s metodami návrhů pracovišť, s budováním štíhlé výroby a logistiky, s metodami průmyslového inženýrství
  • ŘP sk. B

Osobní předpoklady:
  • samostatnost, analytické a koncepční myšlení

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní pojištění a možnost výhodného firemního telefonního tarifu
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Zvláštní prémie - odměny dle výkonu a hospodaření společnosti

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.2.2015 do 14.2.2016