Zařazeno v oborech:
Telekomunikace
Pozice:
Spojový manipulant
Lokalita:
Ústí nad Labem
Zveřejnil:
Úřad práce Ústí nad Labem
Může se Vám hodit:
Spojový manipulant Ústí nad Labem

Volné pracovní místo Telefonický referent pro polský trh

23.11.2016
ADLER Czech, a.s.
Místo pracoviště
Oblouková 391, Skorotice, 403 40, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Nový svět č.p. 199, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme:

  • Pokročilá znalost polského jazyka (slovem i písmem)
  • Základní znalost českého nebo anglického jazyka
  • Obchodní cit a orientaci na zákazníky
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)

Náplň práce:

  • Komunikace po telefonu se stávajícími zákazníky
  • Zjišťování potřeb a zpětné vazby na naše produkty, budování obchodních vztahů
  • Spoluzodpovědnost za realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po dokončení
  • Podílení se na realizaci obchodního plánu, vč. akvizičních prodejů přes telefon
  • Příprava a dojednávání obchodních nabídek, cenová kalkulace výšivek a potisků
  • Vedení obchodních informací ve firemním systému
  • Zpracování reportů a pravidelné měsíční vyhodnocení
  • Řízení a případné vymáhání pohledávek po splatnosti
  • Spolupráce s marketingovým oddělením

Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Požadovaná znalost jazyků

  • Polština – aktivní