Volné pracovní místo  TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA CALL CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Nabízíme Vám příležitost podílet se na rozvoji dynamické a silné společnosti a zároveň získat stabilní zázemí v přátelském prostředí.
NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky, péče o klienty a klientský servis, administrativní práce s PC
NABÍZÍME: práci v příjemném a mladém kolektivu, možnost seberealizace a profesního růstu, odborné zaškolení a průběžné vzdělávání zdarma, získání praxe v perspektivním oboru, soutěže o ceny a další atraktivní motivační prvky, volný čas - venkovní soukromé prostory, k dispozici kulečník, fotbálek a posilovna, stravenky, práce v Č. Budějovicích u nemocnice - přímo u zastávky MHD
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti, uživatelská práce s PC (Windows, MS Office, Internet), zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost, aktivní přístup k práci, ochotu učit se novým věcem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.7.2016