Volné pracovní místo  Telefonní operátor/ka (OZP)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Požadujeme:
uživatelská znalost PC, komunikační schopnosti, chuť telefonovat, individuální přístup k zákazníkům, motivace k vyšším výkonům, tah na branku, chuť dále se vzdělávat, spolehlivost, cílevědomost

Náplň práce:
administrativní práce, telefonické kontaktování našich stávajících klientů a dalších zákazníků.

Nabízíme:
telefon, notebook pro osobní potřebu

Zájemci se mohou hlásit:

Pozn.: V případě, že budete vybráni do druhého kola, budeme Vás telefonicky informovat

Místo výkonu práce: SMS finanční poradenství, a.s., Kroměřížská č.p. 181, 752 01 Kojetín

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016