Volné pracovní místo TERÉNNÍ TECHNIK/-ČKA

23.7.2016
OK ZAHRADY s. r. o.
Místo pracoviště
Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov, 504 01, Nový Bydžov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

TERÉNNÍ TECHNIK/-ČKA

  • PP po zkušební době na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Pracovní náplň: spočívá v součinnosti s realizační skupinou při montážích závlahového systému zahrad a technických prvků, servis stávajících závlahových systémů a technických prvků, zazimování závlahových systémů příp. jezírek
  • Požadujeme: znalost vodoinstalací, montážní schopnosti, schopnost organizace a improvizace, časová flexibilita, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičský průkaz skupiny B (C výhodou)
  • Nabízíme: zajímavou odbornou práci v mladém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností, bezplatná odborná školení
  • Zájemci o tuto pozici mohou zasílat svůj strukturovaný životopis na poslat email anebo poštou na sídlo firmy: Jos. Jungmanna 1735, 504 01 Nový Bydžov. Veškeré informace Vám poskytneme na tel. čísle: poslat email . Konkrétní seznámení s firmou naleznete na  poslat email