Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Tesař
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Tesař Brno-město

Volné pracovní místo Tesař/truhlář - nabídka pro absolventy

19.11.2015
Lucie Sedláčková
Místo pracoviště
Malinovského náměstí 603/4, Brno-město, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro jednoho z našich klientů – mezinárodní společnost působící v oblasti výroby hřišť a sportovišť – hledáme šikovné kandidáty, které baví manuální práce se dřevem. Pracovní nabídka je vhodná pro absolventy v oboru – např. lesní mechanizátor, tesař, truhlář, stolař. Nabízíme program zaškolení a dalšího vzdělávání!

Tesař/truhlář – nabídka pro absolventy
Náplň práce:

  • Manuální práce se dřevem – oblast výroby dětských hřišť a sportovišť
  • Různorodá a zajímavá náplň práce na jednotlivých zakázkách, příležitost pracovat na různých stanovištích ve výrobě
  • Opracování odkorněných akátových kmenů motorovou pilou a dalšími ručními nástroji
  • Zpracování kulatiny na dílčí komponenty pro výrobu dětských hřišť
  • Montážní práce konstrukcí dětských hřišť
  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna), jedná se o práci v moderní (nově postavené) hale, v celoročně krytém, klimatizovaném provozu, s nejmodernějším vybavením

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru (např. lesní mechanizátor, truhlář, tesař …)
  • Zájem o manuální práci se dřevem
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci/technic­ké výkresy
  • Manuální zručnost, spolehlivost, prostorová představivost
  • Dobrý zdravotní stav (manipulace s kulatinou je fyzicky náročná práce), trestní bezúhonnost
  • Zájem o dlouhodobou stabilní práci

Nabízíme:

  • Dlouhodobá a stabilní práce
  • Možnost zaškolení
  • Nástupní mzdu cca 13 000 brutto, po zapracování nárůst mzdy (cca 17 – 19 000 brutto)
  • Balíček benefitů pro zaměstnance – týden dovolené navíc (5 týdnů), možnost využití dotovaného stravování přímo v rámci firmy, akce pro zaměstnance aj.
  • Místo výkonu práce – BRNO Černovice

Kontakt telefonicky nebo e-mailem