Volné pracovní místo  Tester/ka webových prezentací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme specialistu na pozici: Tester webových prezentací

Náplň práce:
  • Analýzy funkčnosti
  • Kompletní uživatelské testování dokončených webových prezentací
  • Evidence chyb a následné retestování opravených chyb
  • Úzká spolupráce s týmem vývojářů

Požadujeme:
  • Pečlivost, nadhled, spolehlivost, rozhodnost a cílevědomost
  • Proaktivní přístup
  • Znalost tvorby webů, postupy
  • Znalost testovacích metod (uživatelské rozhraní)
  • Grafické cítění a schopnost vcítit se do myšlení uživatelů
  • Všeobecný přehled v oblasti IT
  • Výborné analytické a komunikační dovednosti
  • Logické myšlení
  • Schopnost práce v týmu
  • Znalost webových prohlížečů a MS Office
  • Praxi v IT min. 1 rok

Nabízíme práci v zaběhnuté a stabilní společnosti. Motivační platové ohodnocení. Práci v přátelském kolektivu. Možnost vzdělání a růstu.

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na adresu použijte odpovědní formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018