Volné pracovní místo  Tiskař velkoplošný digitální tisk

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Náplň práce : příprava a obsluha digitálního stroje, příprava a obsluha tvarovacího řezacího plotru, zpracování zakázek
Požadujeme : vzdělání SŠ, SOU polygrafického nebo technického zaměření; dobrou znalost práce na PC, práce s křivkovými programy CNC výhodou; práce v (digitálním) tisku výhodou;
pečlivý přístup k práci, zodpovědnost; ochotu učit se novým věcem; vysoké pracovní nasazení;
flexibilitu; odolnost vůči stresu; ochotu pracovat ve dvousměnném provozu: 6-14,30, 13.30-22.00 ; samostatnost, čistý trestní rejstřík
Nabízíme : práci na HPP nebo ŽL; zázemí silné stabilní společnosti; odpovídající zaškolení a podporu; zajímavé a různorodé projekty; příspěvek na stravování - stravenky; dobré pracovní ohodnocení; začátečníky zaučíme, absolventy doškolíme, praxe výhodou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 24.8.2016