Volné pracovní místo Tiskař

21.10.2016
GRANITOL akciová společnost
Místo pracoviště
Partyzánská 464, Moravský Beroun, 793 05, Moravský Beroun
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
17 000 Kč - 25 000 Kč / měsíc
Směnnost
Nepřetržitý provoz
Pracovní období
od 24.10.2016

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Náplň práce:

  • potisk folií na moderním flexotiskovém stroji
  • příprava a nastavení tiskového stroje
  • spolupráce s kontrolou kvality
  • práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hod. směny
  • práce je vhodná pouze pro muže – zvedání těžkých břemen

Očekáváme:

  • minimálně vyučen, obor polygrafie výhodou
  • zkušenosti v oblasti tisku vítány
  • základní znalost práce na PC
  • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc dle odpracované doby
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, zdraví a kulturu
  • zprostředkujeme dlouhodobé i krátkodobé ubytování
  • nástup možný ihned

Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis POUZE na výše uvedený email.

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Lenka Doričáková (GRANITOL akciová společnost)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti GRANITOL akciová společnost výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GRANITOL akciová společnost o smazání nebo o opravu osobních údajů.