Zařazeno v oborech:
Vydavatelství, tisk a polygrafie
Pozice:
Tiskař
Lokalita:
Kolín
Zveřejnil:
Úřad práce Kolín
Může se Vám hodit:
Tiskař Kolín

Volné pracovní místo Tiskaři

1.12.2016
OTK GROUP, a.s.
Místo pracoviště
Plynárenská 233, Kolín IV, 280 02, Kolín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Náplň práce: tisk na hlubotiskových a flexotiskových strojích nebo na ofsetových strojích – podle zařazení pracovníka – zakládá tiskovou formu do stroje, zakládá potiskovaný materiál (správnou stranou s úpravou pro tisk) a nalije správně naředěné tiskové barvy, nastavuje technologické parametry tiskového stroje, provádí soutisk a ve spolupráci s mísírnou dobarvení zakázky, provádí kontrolu adheze barev k podložce, rozměrů a správného směru navíjení, provádí kontrolu barevnosti zakázky, správnost vybarvení dle předlohy a čitelnost čárového kódu, nastavuje odvinovací a navinovací tahy na stroji, během tisku odebírá kontrolní archy ke kontrole barevnosti (barvotisk vizuelně a direktní barvy spektofotometric­ky), provádí předepsanou údržbu stroje, čištění, pracuje s DPG barvou a etiketami, provádí zápisy do dokumentace k výrobkům a materiálu, vypisuje výrobní dokumentaci.
Požadujeme: vyučení v oboru tiskař nebo ÚSO vzdělání technického směru, zkušenosti v polygrafii, zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav), fyzickou sílu, bezúhonnost – čistý trestní rejstřík, barvocit, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro detail, znalost práce s počítačem, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: poukázky na děti, dotované stravování, možnost ubytování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt e-mailem nebo osobně (ST

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)