Zařazeno v oborech:
Vydavatelství, tisk a polygrafie
Pozice:
Tiskař
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Tiskař Pardubice

Volné pracovní místo Tiskař/ka

24.8.2016
SPID handicap, o.p.s.
Místo pracoviště
Terezy Novákové 1877, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo je vhodné pro OZP (jedná se o vyhrazené pracovni misto).
Pracoviště Pardubice – Terezy Novákové 1877
Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně.
Pracovní náplň: zpracování grafického návrhu při výrobě reklamních předmětů, obsluha gravírovacího stroje a digitálního UV potisku.
Požadavky: znalost grafického programu Corel Draw, samostatnost, pečlivost.
Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc

První kontakt telefonicky (Po-Pá 7:30 – 13:00), e-mailem nebo osobně – Po-Pá 7:30 – 13:00

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)