Volné pracovní místo Tlumočník - asistent ředitele

29.7.2016
STABIL ENERGY s.r.o.
Místo pracoviště
Kollárova 2346/2, Jihlava, 586 01, Jihlava
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Hledáme flexibilního člověka se znalostí polského jazyka! Preferujete různorodou činnost před stereotypní kancelářskou prací? Chcete se stále učit něco nového? Pojďte s námi budovat svoji obchodní kariéru!
Pracovní náplň asistenta ředitele:

  • tvorba strategických prodejních plánů a jejich plnění
  • reprezentování společnosti na jednáních
  • uzavírá významné smlouvy
  • mapování trhu a sledování konkurence
  • zodpovídá za vyřizování reklamací

Co našemu asistentovi nabízíme:

  • fixní plat 15 000 Kč + bonusová složku odvislá od úspěšných jednání
  • mobilní telefon s firemním tarifem
  • firemní automobil
  • možnost osobního a profesního růstu
  • možnost zaškolení, prostor k sebezdokonalování

Co od asistenta očekáváme:

  • perfektní znalost mluveného i písemného polského a českého jazyka
  • organizační a analytické schopnosti
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Ochota cestovat
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • iniciativa
  • samozřejmostí je znalost práce na PC
  • vynikající komunikační, interpersonální a prezentační dovednosti

Kontakt:
Lukáš Pešek, Obchodní ředitel
Kollárova 2346/2, Jihlava 586 02
Email: poslat email
Tel:  poslat email