Volné pracovní místo Topenářské pomocné práce

2.12.2016
Kotle Sýkora s.r.o.
Místo pracoviště
77, Věšťany, 415 01, Modlany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • spolehlivost, zájem učit se nové věci
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Hlásit se telefonicky nebo na e-mail.

Podobné nabídky práce

Údržbář
vyučení v oboru elektro či technické zaměření, opravy a údržba strojů a zařízení, seřizování strojů, diagnostika závad a jejich řešení, zajištění plánovaných oprav, provádění drobných oprav (zámečnictví, vodoinstalatérství, truhlá ...
Colortec, s.r.o. Modlanská 1201/1, Teplice Plný úvazek
týden
Klempíř
D Požadujeme: - praxe v oboru podmínkou - řidičský průkaz sk. B nebo C Hlásit se telefonicky nebo na e-mail. S doporučenkou je možno se hlásit ve všední dny od 7:00 do 8:00 na adrese firmy.
Střechy Šanda, s.r.o. Žižkovo údolí 88/22, Bílina Plný úvazek
týden
Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek
týden
Zámečník
Požadavky: - 2 roky praxe - čtení z výkresů V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> nebo telefonicky na čísle: <!--poslatEmail-->.
Jaroslav Štádlík Petra Bezruče 391/9, Ledvice Plný úvazek
týden
Topenář - instalatér
Místo výkonu práce: celá ČR podmínkou úřední zkouška pro metodu svařování 141T BW8S a 311 T BW 1,1 Hlásit se telefonicky Po-Pá v době 8.00-11.00 a 12.00-15.00 hod. nebo e-mailem
OLPET s.r.o. Chelčického 2165/7, Teplice Plný úvazek
týden
Zámečník
Střechy Šanda, s.r.o. Žižkovo údolí 88/22, Bílina Plný úvazek, Brigády
týden