Volné pracovní místo  Trade Marketing Manager Batteries, HHI

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Profil společnosti: Nadnárodní společnost zastupující přední světové značky se sídlem v České Lípě hledá do svého týmu nového člena na pozici Trade Marketing Manager pro divizi Batteries (VARTA) a HHI (STANLEY).

Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • minimálně 2 roky praxe v FMCG segmentu
  • prezentační a komunikační schopnosti
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem

Náplň práce: - definování centrálních marketingových strategií a jejich implementace
  • implementace cenové strategie
  • účast a organizace školení a meetingů s klíčovými zákazníky
  • příprava zákaznických promo plánů ve spolupráci s KA managerem
  • spolupráce s agenturami při přípravě aktivit, tiskových materiálů apod.
  • implementace ATL a BTL aktivit
  • tvorba GAP analýz
  • příprava promočních aktivit
  • monitoring trhu, marketingových trendů a konkurence
  • aktivní komunikace s centrálou v anglickém jazyce
  • velmi dobré znalosti MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • komunikativnost
  • odpovědnost

Nabízíme:
  • po zaškolení smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • hrubá mzda 35 000 - 40 000 Kč

Místo práce: Česká Lípa + služební cesty (ČR, SR)

Termín nástupu: Od 1. 10. 2016

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.10.2016