Volné pracovní místo Trainee program - Technolog/mechanik_technoložka/mechanička oddělení Teplárna

19.10.2016
Synthesia, a.s.
Místo pracoviště
103, Semtín, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • Zpracování technologických postupů a jejich zavádění do praxe
  • Vedení příslušné provozní a technické dokumentace
  • Návrhy technických řešení a opatření ke zvýšení provozuschopnosti zařízení
  • Příprava plánu provozu výrobních zařízení
  • Spolupráce s údržbou při přípravě plánu revizí
  • Komplexní péče o přidělená strojní zařízení
  • Participace na sestavování plánu obnovy strojního zařízení
  • Vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy
  • Zpracování kalkulací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření – obor energetická zařízení, průmyslová energetika
  • profesní kvalifikace 34.7.1.1. dle zákona č. 179/2006 o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání
  • Praxe v energetických provozech výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost, vysokou míru samostatnosti

    a odpovědnosti při realizaci firemních cílů

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost Anglického jazyka
  • Dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci v průmyslu

Nabízíme:

  • Zázemí velké české společnosti, která obchoduje výhradně na zahraničních trzích
  • Široké vzdělávací příležitosti
  • Velké množství nadstandardních zaměstnaneckých benefitů