Volné pracovní místo  Traktorista-traktoristka/opravář-opravářka zemědělských strojů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • práce v rostlinné výrobě - kultivace půdy, setí, ošetřování rostlin, strojové sklizně (kombajny i ruční drobné stroje)
  • opravy a údržba strojů,přístrojú, nářadí a autoparku
  • práce s PC - vedení příslušné agendy
Požadujeme:
  • zkušenost (praxi) minimálně 3 roky
  • samostatnost v práci, pracovitost
  • zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme:
  • velmi zajímavou různorodou práci na poli a v dílně
  • smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
  • nástupní plat 28000,- v HM a osobním příplatku
  • dobré pracovní zázemí a klidné osobní jednání
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • závodní stravování - teplé obědy
  • příspěvek na DP
Kontaktrní osoby:
Jiří Hruška, DiS - použijte odpovědní formulář
Radomíra Špůrová - použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Traktorista-traktoristka/opravář-opravářka zemědělských strojů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radomíra Špůrová, Jednatelka, vedoucí zkušební stanice z ZKUŠEBNÍ STANICE Trutnov s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Traktorista-traktoristka/opravář-opravářka zemědělských strojů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.