Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Pozice:
Řidič
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Řidič Chrudim

Volné pracovní místo Traktorista/tka - ošetřovatel/ka skotu

13.9.2016
AGRO NAČEŠICE a.s.
Místo pracoviště
3, Načešice, 538 03, Načešice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Načešice 3
NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování skotu a ovcí, rozvoz krmení apod.
POŽADAVKY: ŘP sk. „T“ a kladný vztah ke zvířatům
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení traktorů – skupina T