Volné pracovní místo Traťový dělník

9.8.2016
Skanska Facility s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
90 Kč / hodinu
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 3.6.2016 do 3.6.2017

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha + Středočeský kraj
Nabízíme: mzdu od 90,–/hod. + případné odměny možné,, smlouvu na dobu určitou na 1 rok (lze prodloužit).

Nevadí Vám práce v prostředí železničních tratí? Máte fyzickou zdatnost? Rádi pracujete s pracovními prostředky typu: kladiva, sekáče, lopaty, sbíječky, vrtačky, dopravníky, zvedáky, kladkostroje, ruční i motorové vozíky, nakladače, vykladače? Pojďte pracovat k nám!

Co Vás čeká: práce na železničním svršku / spodku i umělých stavbách, základní odborné práce při opravách zařízení kolejových tratí, dohled na správný stav kolejového spodku i svršku, jednosměnný provoz

Co požadujem: SOU – výuční list, chuť provádět práce při stavbě, údržbě, opravách a rekonstrukcích kolejí, chceme, aby na Vás bylo spolehnutí, zdavotní a odbornou způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout: budete součástí mezinárodní společnosti, kde každý může otevřeně říct svůj názor, klademe velký důraz na přijímání a profesní rozvoj našich zaměstnanců, získáte 6 týdnů dovolené, obdržíte příspěvek na sport, kulturu, volný čas a další zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Jiné výhody – příspěvek na životní, důchodové pojištění, stravenky – příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc – 5 týdnů

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Jitka Buchbauerová (Skanska Facility s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Skanska Facility s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Skanska Facility s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.