Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Diabetolog
Lokalita:
Hradec Králové
Zveřejnil:
Úřad práce Hradec Králové
Může se Vám hodit:
Diabetolog Hradec Králové

Volné pracovní místo TRENÉR/-KA VE VÝŽIVĚ A FITNESS

8.5.2016
Jana Kula Hrušková, DiS.
Československé armády 287/19, Hradec Králové, 500 03, Hradec Králové
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

TRENÉR/-KA VE VÝŽIVĚ A FITNESS

  • PP na dobu neurčitou, plný nebo zkrácený úvazek (dle domluvy), nástup od 1. 6. 2016 nebo dohodou, výše mzdy se bude odvíjet od výše prac. úvazku

Do našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně pro nově otevřené pobočky nutričního centra v Hradci Králové. Podmínkou je zájem o zdravý životní styl, výživu a pohyb. Vhodné pro lidi, kteří rádi vidí za svou prací výsledky a chtějí pomáhat ostatním!

  • Náplň práce: konzultace s klienty na pobočce centra, měření/analýza těla speciálním bio-přístrojem, upravování a sestavování jídelníčku, zákaznický servis a asistovaný nákup potravin s VIP klienty, řešení individuálních potřeb klientů.
  • Požadujeme: min. vyučení, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, věk nad 18 let
  • Nabízíme: možnost pracovat na HPP nebo VPP, flexibilní pracovní dobu, možnost profesního růstu, zajímavé benefity, propracovaný systém zaškolení, firemní rekvalifikační kurzy a certifikáty
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • Pokud máte seriózní zájem o tuto práci, zašlete nám svůj životopis na adresu: poslat email případně nás kontaktujte na tel.:  poslat email