Volné pracovní místo  TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

CZ-ISCO: 81899 Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení
TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU
Místo výkonu práce: Bratří Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové
  • PP na dobu neurčitou, nástup 1.2.2021
  • Náplň práce: třídění textilu dle kvality a materiálu
  • Požadujeme: spolehlivost a pečlivost, bez zdravotního omezení (alergie na prach, zátěž zad, požíže s křečovými žilami), smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou, schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
  • Nabízíme: prémie, odměny, možnost nákupu oblečení se slevou, stravenky, firemní akce, automaty s nápoji a občerstvením na pracovišti, 50 m od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
  • V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2021

Máte zájem o nabídku TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Hájková z ETCIMEX s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku TŘÍDIČ / TŘÍDIČKA TEXTILU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.