Volné pracovní místo  Třídič/ka papíru a plastů

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 11 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Vikýřovická č.p. 402, 787 01 Šumperk. Osobní kontakt; ECOPAK Services, spol. s r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici třídič/ka.
Náplň práce: práce v hale, třídění sběrového papíru nebo plastů + pomocné práce ve výrobě, práce na směny.
Požadavky: základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, loajalita.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků, zasílejte žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na e-mail : použijte odpovědní formulář nebo volejte použijte odpovědní formulář , případně kontakt osobně na pracovišti ST 8-9.00 hod.
Uchazeči splňující požadavky budou telefonicky, případně elektronickou formou informováni.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016