Volné pracovní místo Truhlář, dělník v truhlářské výrobě

24.9.2016
Kasalova pila, s.r.o.
Jarošovská 600, Jindřichův Hradec II, 377 01, Jindřichův Hradec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Česká výrobní firma s dlouholetou tradicí hledá montážní dělníky pro výrobu dřevěných panelů v třísměnném provozu.
Požadujeme:
vyučení v oboru truhlář výhodou;
Náplň práce:
práce na výrobě stropních panelů;.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení; třísměnný provoz; nástupní mzda 18.000,– Kč, po zapracování 21.000,– Kč; před vánoci třináctý plat; úkolové odměňování (ten, kdo má zájem o práci, vydělá více); příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky; kolegiální pracovní atmosféra, průhledné a spravedlivé jednání;
Životopis zasílejte e-mailem na adresu poslat email nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.