Volné pracovní místo TRUHLÁŘ, MONTÉR NÁBYTKU

28.10.2016
Zdeněk Prenner
Místo pracoviště
Plavská 490, Roudné, 370 07, Roudné
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

PP na dobu neurčitou
Náplň práce: truhlářská výroba, montáže nábytku, kompletační práce. Vhodné i pro uchazeče vyučené v příbuzných oborech.
Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky (9,00 – 17,00 hod) nebo e-mailem  poslat email

Podobné nabídky práce

TRUHLÁŘ, MONTÉR NÁBYTKU
Náplň práce: truhlářská výroba, montáže nábytku. Vhodné i pro uchazeče vyučené v příbuzných oborech se zkušenostmi s montáží kuchyňských linek. Pracoviště je v dosahu MHD. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky (9,00 - 17, ...
Zdeněk Prenner České Budějovice Plný úvazek
týden
TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ
vyučen v oboru - výhodou, vhodné i pro absolventy - zaučíme
PROFI INTERIER CZ, s.r.o. Třebotovice 2459, České Budějovice Plný úvazek
týden
TRUHLÁŘ, TESAŘ
Jedná se o výrobu a montáž dřevostaveb.
DŘEVĚNÉ ECO STAVBY s.r.o. Haklovy dvory 2185, České Budějovic... Plný úvazek
aktivní
TRUHLÁŘ (montáž a výroba nábytku) - i bez PRAXE
Do našeho výrobního týmu přijmeme: Truhláře pro montáž a výrobu nábytku - i ABSOLVENTY!!! Místo je vhodné pro vyučené truhláře, nábytkáře! Podmínky: vyučení v oboru, přijmeme i absolventy nábytkářských, truhlářských škol (praxe ...
Kitzberger, spol. s r.o. U Sokolovny 399, Hrdějovice Plný úvazek
aktivní
TRUHLÁŘ
ŘP"B",praxe vítána
Jan Volf Třebotovice 2431, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
TRUHLÁŘ - BRIGÁDA
Požadujeme: vyučení, ŘP "B"
Jan Volf Třebotovice 2431, České Budějovice Brigády