Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Truhlář Brno-město

Volné pracovní místo Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

6.10.2016
Kompan Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště
Vlastimila Pecha 1267/6, Černovice, 627 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

V případě Vašeho zájmu o danou pozici prosím zašlete Váš životopis na: poslat email Osobní kontakt po telefonické domluvě.
Společnost Kompan byla založena v roce 1970 v Dánsku a v současné době je vedoucím světovým specialistou v herních a sportovních zařízeních pro všechny věkové skupiny.
Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. V České Republice se nachází hlavní centrum výroby a distribuce. Kompan Czech Republic sídlí v Brně v CT Parku na Černovických terasách.
V současné době hledáme do společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. do týmu oddělení výroby nového kolegu na pozici :

TESAŘ/TRUHLÁŘ
Popis pracovní pozice:
o výroba dřevěných prvků dětských hřišť dle návrhů designerů
o kreativní práce s akátovým dřevem
o dvousměnný provoz (pondělí – pátek, ranní směna: 6:00 – 14:15, odpolední směna: 13:45 – 22:00)
Požadujeme:
o praxe v práci se dřevem
o vyučení v oboru není podmínkou
o zručnost
o prostorová představivost
o výborná orientace v technických výkresech
o aktivní přístup a nadšení pro tvůrčí práci
o praxe min. 6 měsíců
o samostatnost
o spolehlivost
o trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o práce na hlavní pracovní poměr
o kreativní práci
o stabilní a perspektivní zaměstnaní
o práce v mladém kolektivu
o příspěvek na stravování
o 25 dní dovolené
o jazykové kurzy

V případě, že Vás nebudeme do čtyř týdnů kontaktovat, dali jsme přednost kandidátům, kteří lépe splňovali naše požadavky a v aktuální nabídce volných pracovních pozic jsme nenašli žádnou jinou pozici, kterou bychom Vám mohli nabídnout.
Děkujeme za pochopení.