Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Truhlář Karviná

Volné pracovní místo truhláři

25.10.2016
ROKA mebel s.r.o.
Místo pracoviště
Formanská 4, Mosty, 735 62, Český Těšín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

náplň práce: montáž dveří, pokládka podlah;
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku nebo životopis zasílat na e-mail

Požadované vzdělání

  • Truhlář, truhlářské práce

Podobné nabídky práce

truhláři
KONTAKT: hlásit se předem telefonicky (od 8.00 hod. do 14.00 hod.) a dohodnout schůzku nebo e-mailm
ARBO - STOLAŘSTVÍ s.r.o. Tovární 1892/9, Český Těšín Plný úvazek
aktivní
truhláři nábytku
Požadavky: výhoda výuční list truhlář - výroba nábytku, možno i nevyučení s praxí v oboru PRAXE NUTNÁ! KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku.
Milan Linhart Bohumínská 408/16, Karviná Plný úvazek
aktivní
truhláři
praxe: výhoda; mzda: bude upřesněná dle praxe a dovedností KONTAKT: hlásit se pouze elekronicky nebo e-mailem
Ivo Kiša 1108, Dětmarovice Plný úvazek
aktivní
truhláři
pracoviště: dle zakázek; nástup: dle dohody; Náplň práce: Výroba nábytku a kuchyní včetně související montáže Požadavky: řidičský průkaz skupiny B Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde ...
MATTES plus s.r.o. Studentská 1554/1, Havířov Plný úvazek