Volné pracovní místo  UAP Quality Technician

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–31 000 Kč / měsíc

Požadavky: Ideálně alespoň 2 roky praxe v automotive v oblasti Kvality; AJ B2; MS Office; SAP
Pracovní náplň:
  • vytváří upozornění kvality a zavádí nápravná opatření na základě analýz
  • zajišťuje školení operátorů na provádění pracovních postupů
  • provádí definované audity dle plánu (např. bleskový audit, 7QB audit, audit stansdartizované práce, ...)
  • spolupracuje při zvyšování kvality výroby
  • podává návrhy a podměty ke zvyšování kvality vyráběných dílů
Zaměstnanecké výhody:
  • stravování zdarme
  • příspěvek na dopravu
  • služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Sodexo card
  • příspěvek na Multisport card
První kontakt e-mailem či telefonicky po-pá 8-16 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2023

Máte zájem o nabídku UAP Quality Technician?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miluše Cafourková z Faurecia Plzeň s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku UAP Quality Technician

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.