Volné pracovní místo  Účetní | Litomyšl | Částečný úvazek

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 8 000–10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Účetní | Litomyšl | Částečný úvazek

Náplň práce:
  • účtování, evidence a správa přijatých faktur, vystavování faktur
  • evidence účetních dokladů ve firemním systému
  • účtování a správa pokladny
  • rozsah hodin 20 týdně
Požadujeme:
  • ukončené SŠ ekonomické vzdělání výhodou
  • minimálně 3 roky praxe na pozici fakturantka

Nabízíme:
  • jsem silná, stabilní a perspektivní společnost v oboru TZB
  • umíme ocenit dobrou práci a motivovat
  • benefity: příspěvek na stravování, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy, jazykové vzdělávání,

V případě vašeho zájmu o naši pozici nám zašlete váš životopis na email: použijte odpovědní formulář

příspěvky na stravování, dopravu, penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, 2 dny sick days - dny volna pro případ nemoci, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy,

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017