Volné pracovní místo  Účetní / asistent/ka jednatele

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru, požadovaná praxe alespoň 2 roky, znalost účetního SW POHODA velkou výhodou, případně SW Ekonom, znalost finančního a mzdového účetnictví, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost.
Náplň práce: účtování vydaných a přijatých faktur, pokladny, interních dokladů a bankovních výpisů, evidence a účtování majetku, zpracování a účtování mezd a cestovních příkazů, zpracování DPH, zpracování účetní závěrky a uzávěrky, administrativní podpora jednatele, komunikace se státními a jinými institucemi (komplexní vedení účetnictví a administrativy společnosti)
Výhody: úvazek a pracovní smlouva je možná podle dohody - flexibilita směrem k zaměstnanci, možnost i částečné práce z domova.
Zájemci o místo se hlásí osobně na pracovišti v době mezi 9:00-14:00, nebo zasílají životopisy na email, nebo se hlásí telefonicky.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 21.11.2014 do 1.12.2014