Volné pracovní místo Účetní finanční

6.9.2016
Geomine a.s.
Místo pracoviště
Husova 570, Příbram VI-Březové Hory, 261 01, Příbram
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Na volnou židli v našem finančním oddělení hledáme prozákaznického detailistu s neodbytnou touhou dobře a v daném termínu dotahovat věci do zdárného konce :)

Co vás čeká

  • Tvorba Podkladů pro sestavení ročních finančních plánů
  • Statistická hlášení pro ČSÚ
  • Zodpovídá za plynulý chod finančního oddělení
  • Administrativní procesy
  • Oběh finančních dokladů
  • Komunikuje s ostatními odděleními společnosti, dodavateli a pojišťovnami
  • Odpovídá za vedení pokladny a účtování v systému ERP, přípravu a provádění plateb dodavatelských faktur a dodržování termínů úhrad daní a dalších poplatků
  • Analyzuje finanční data, prezentuje závěry z analýz, navrhuje řešení a sleduje legislativní vývoj v oblasti daní a účetnictví, související předpisy, potřebné změny implementuje do vnitřních procesů a předpisů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou
  • Znalost účetnictví a výkaznictví
  • 2 roky v oblasti administrativy/e­konomiky ve výrobní společnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Podporu vedoucího oddělení financí
  • Závodní stravování/přís­pěvek na stravenky
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

Na Vaše životopisy se těšíme na emailu poslat email či na Vaše zavolání na telefonu  poslat email .

Podobné nabídky práce

FAKTURANTKA S AJ+NJ - Praha 4 #8154366
Co bude Vaší náplní práce: Vystavování faktur dle výdejových listů /tuzemské i zahraniční faktury Kontrola podkladů k fakturaci Zadávání dat do interního systému Komunikace s dodavateli Komunikace se zahraniční centrálou ...
People Consulting s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek
dnes
Finanční účetní
Pozice: finanční účetní Požadavky: znalost podvojného účetnictví, znalost daňové problematiky a DPH, praxe v oboru, samostatnost, pečlivost Zaměstnanecké výhody: stravenky Nástup od 1.1.2017. Mzda: 20 000,- Kč Kontakt:Krůtová Len ...
PAC Hořovice s.r.o. Plynárenská 321, Příbram Plný úvazek