Volné pracovní místo  ÚČETNÍ - příprava podkladů DPH pro daňové poradce

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • příprava podkladů DPH vybraných zemí EU pro zpracování daňovími poradci
  • úzká komunikace a spolupráce s daňovými poradci
  • úzká spolupráce s finančním ředitelem v AJ
  • práce v programu SAP
  • statistický výkaz Intrastat

Požadavky:
  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření
  • komunikativní AJ nutností
  • uživatelská znalost MS Office (Excel)
  • znalost podvojného účetnictví výhodou
  • orientace v oblasti DPH výhodou
  • SAP výhodou
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • smlouva na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení
  • plný úvazek, vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned

Životopis prosím zasílejte v anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody: dotované obědy, bonus za docházku, karta Benefity.cz, příjemné pracovní prostředí

Zájemci se mohou hlásit e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku ÚČETNÍ - příprava podkladů DPH pro daňové poradce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vargová z Changhong Europe Electric s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ÚČETNÍ - příprava podkladů DPH pro daňové poradce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.