Volné pracovní místo  Účetní pro podvojné účetnictví v s.r.o. včetně administrativy

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 200 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim
Do firmy Gama Hard s.r.o. hledáme zaměstnance na pracovní pozici administrativní pracovník/pracovnice s praxí v podvojném účetnictví v s.r.o. Praxi požadujeme min. 5 let včetně referencí.
VÝHODOU JE ODPOVÍDAJÍCÍ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA v písemné, ale i mluvené formě.
NÁPLŇ PRÁCE: vystavování faktur, příjem objednávek, zpracování příchozích objednávek, řešení poptávek, komunikace s dopravci a další agenda související s činností firmy - vyzvedávání objednávek, převoz zboží, příprava balíků apod.
POŽADAVKY: zkrácený úvazek či brigádně, praxi v podvojném účetnictví pro s.r.o. (min. 5 let včetně referencí), zkrácený pracovní úvazek či brigádně, znalost anglického jazyka mluvenou a psanou formou, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: odpovídající platové ohodnocení, práce v čistém a moderně zařízeném prostředí.
Mzda je pouze orientační. Konkrétní podmínky budou dohodnuty až při případné spolupráci.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Požadované dovednosti

  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2024