Volné pracovní místo Účetní všeobecné účtárny

5.9.2016
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Místo pracoviště
České Velenice, 378 10, České Velenice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Hledáme vhodného kandidáta/kan­didátku na pozici účetní pro našeho významného klienta.

Pracoviště: České Velenice.

Pracovní náplň:
Zpracovaní přidělených oblastí podvojného účetnictví.
Příprava podkladů pro zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrek.
Spolupráce při auditu (statutární, interní). Podpora procesu oběhu účetních dokladů.
Další administrativní práce ve finančním oddělení.

Požadované dovednosti:

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • min. 1 rok zkušenost v oblasti účetnictví
  • AJ komunikativně (NJ výhodou)
  • MS Office (zejména Excel, Outlook)
  • ŘP sk.B
  • časová flexibilita
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, alespoň základní orientace v daňové legislativě, znalost účetních procesů, proaktivní přístup, zkušenost se systémem SAP výhodou.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • pěkné platové ohodnocení od 25 000 – 45 000 Kč, – zajímavé zaměstnanecké výhody
  • možnost ubytování

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím zaslaného životopisu na e-mail: poslat email do předmětu zprávy prosíme uvádět: Ucetni, kod C73729.

Benefity

  • Ubytování
  • Zvláštní prémie