Volné pracovní místo  Účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, dobrá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, min. praxe vedení podvojného účetnictví 3 roky. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, časová flexibilita a pečlivost. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2017 s možností následného uzavření na dobu neurčitou. Nástup po dohodě srpen - září 2016.
Náplň práce: účtování svěřených účetních případů dle legislativy
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: použijte odpovědní formulář nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené
Závodní stravování
Výhodný telefonní tarif
Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016