Volné pracovní místo  Účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov, Stráž pod Ralskem

Náplň práce: Zajištění a organizace vedení účetnictví výrobní firmy, nastavení souvztažností a kontací, evidence DPH, samostatné účtování, interní rozúčtování, metodický dohled nad svěřenou agendou

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, minimální praxe v samostaném účtování výrobní firmy 2 roky, praxe v účtování zásob a majetku, zkušenosti s DPH vůči zahraničí, ovládání PC Windows, MS Office, Internet, E-mail, samostatnost, zopovědnost, ŘP sk. B, výhoda - komunikativní znalost AJ nebo NJ, znalost účetního systému Helios

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Němčina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.12.2016