Volné pracovní místo  Učitel 2. stupně základní školy - předmět ANGLICKÝ JAZYK

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 270–40 820 Kč / měsíc

Kontakt: Kheilová Martina Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
Další požadavky:
Potřebujeme kvalifikovaného učitele především pro předmět Anglický jazyk, který by vzdělával žáky se závažnými poruchami učení ve třídách od 6. do 9. ročníku základní školy. Kromě vysokoškolského vzdělání v oboru učitelství je žádoucí i vzdělání v oboru speciální pedagogiky.
Nabízíme: čerpání FKSP, stravovací šeky, 8 týdnů dovolená, vlídný a pomáhající kolektiv, osobní příplatek, zvláštní příplatek, odměny každý měsíc za práci vykonanou nad rámec povinností

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Učitel 2. stupně základní školy - předmět ANGLICKÝ JAZYK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Martina Kheilová, ředitelka z Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel 2. stupně základní školy - předmět ANGLICKÝ JAZYK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.