Volné pracovní místo  Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 820–42 780 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme paní učitelku nebo pana učitele pro výuku fyziky, informatiky a pracovních činností. Požadujeme ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání, titul magistr. Preferujeme znalost práce s didakticku technikou, schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy, ochotu na sobě pracovat a stále se vzdělávat.
Počet hodin týdně: 40 hodin - 22 hodin výuky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: kolegiální podporu, výborné vybavení technikou, podporu při profesním rozvoji.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Benefity

  • Podnikové stravování - nabízíme zaměstnaneckou stravu
  • Zvláštní prémie - čerpání z FKSP

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Jana Šindelářová, ředitelka školy z Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.