Zařazeno v oborech:
Vzdělávání a školství
Pozice:
Učitel základní školy
Lokalita:
Mělník
Zveřejnil:
Úřad práce Mělník
Může se Vám hodit:
Učitel základní školy Mělník

Volné pracovní místo Učitelé na 1. stupni základních škol

7.9.2016
Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník
Místo pracoviště
Nádražní 250, Dolní Beřkovice, 277 01, Dolní Beřkovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme: odborná kvalifikace dle zákona 563/2004 Sb.
Místo výkonu práce: Nádražní 250, 277 01 Dolní Beřkovice
Kontakt: pí. Basařová, životopisy zasílejte e-mailem

Podobné nabídky práce

Učitel/ka na 1. stupni základní školy
Požadujeme: plnou kvalifikaci nebo alespoň splnění výjimky ze zákona (zahájení studia před 1.1.2015), profesionální přístup. Nbaízíme: FKSP příspěvek na rekreaci, sport, vitamíny, notebook, perpektivní zaměstnání na dobu neurčito ...
dnes
Učitel/ka na 1. stupni základních škol
Požadujeme: odbornou kvalifikaci dle zákona 563/2004 Sb. Místo výkonu práce: Nádražní 250, 277 01 Dolní Beřkovice ¨Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem
Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník Nádražní 250, Dolní Beřkovice Plný úvazek
včera
Učitel/ka 2. stupně základní školy
Požadujeme: nejlépe učitele ČJ,D. Autoritu u žáků, profesionální přístup, - Vhodné pro absolventy Místo výkonu práce: Pražská 2817, 276 01 Mělník Kontakt: e-mailem nebo telefonicky
týden
Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona, znalost anglického jazyka, práce s počítačem a interaktivní tabulí Místo výkonu práce: Nedomice 78, 277 14 Dřísy Kontakt: pí. Krupičková e-mailem, osobní schůzka možná po telefonické do ...
Učitel/ka na 2.st. základních škol - výtvarná výchova a pracovní ...
Místo výkonu práce: Nádražní 250, 277 01 Dolní Beřkovice Kontakt: pí. Basařová, telefonicky, životopisy zasílejte e-mailem
Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník Nádražní 250, Dolní Beřkovice Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Učitel/ka na 1. stupni ZŠ
Náplň práce: učitelství 1. stupně základní školy, 2 a 3. třída Místo výkonu práce: Školní 11, 277 31 Velký Borek Kontakt: Mgr. Sklenář, Mgr. Klučinová, telefonicky 13:00-16:00, osobně na adrese školy