Zařazeno v oborech:
Vzdělávání a školství
Pozice:
Učitel základní školy
Lokalita:
Mělník
Zveřejnil:
Úřad práce Mělník
Může se Vám hodit:
Učitel základní školy Mělník

Volné pracovní místo Učitel/ka 2. st. ZŠ - aprobace NJ, Tělesná výchova

10.6.2016
Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník
Místo pracoviště
Nádražní 250, Dolní Beřkovice, 277 01, Dolní Beřkovice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nádražní 250, 277 01 Dolní Beřkovice
Kontakt: Mgr. Basařová POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem.

Podobné nabídky práce

Učitel/ka 2. stupně základní školy
Požadujeme: nejlépe učitele ČJ,D. Autoritu u žáků, profesionální přístup, - Vhodné pro absolventy Místo výkonu práce: Pražská 2817, 276 01 Mělník Kontakt: e-mailem nebo telefonicky
týden
Učitel/ka 1. stupně ZŠ
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona, znalost anglického jazyka, práce s počítačem a interaktivní tabulí Místo výkonu práce: Nedomice 78, 277 14 Dřísy Kontakt: pí. Krupičková e-mailem, osobní schůzka možná po telefonické do ...
Učitel/ka na 2.st. základních škol - výtvarná výchova a pracovní ...
Místo výkonu práce: Nádražní 250, 277 01 Dolní Beřkovice Kontakt: pí. Basařová, telefonicky, životopisy zasílejte e-mailem
Základní škola Dolní Beřkovice, okres Mělník Nádražní 250, Dolní Beřkovice Plný úvazek, Zkrácený úvazek
aktivní
Učitel/ka na 1. stupni ZŠ
Náplň práce: učitelství 1. stupně základní školy, 2 a 3. třída Místo výkonu práce: Školní 11, 277 31 Velký Borek Kontakt: Mgr. Sklenář, Mgr. Klučinová, telefonicky 13:00-16:00, osobně na adrese školy
aktivní
Učitel/ka na 1.stupni základních škol - tělesná výchova
Požadujeme: vztah ke sportu Nabízíme: výuku tělesné výchovy zejména na malé škole rodinného typu Místo výkonu práce: Školní 74, 277 15 Tišice Kontakt: p. Mgr. Jelínek, životopisy zasílejte e-mailem