Zařazeno v oborech:
Informační technologie, Vzdělávání a školství
Pozice:
Lektor instruktor
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Lektor instruktor Chrudim

Volné pracovní místo Učitel/ka hudebního oboru (bicích nástrojů, basové a el. kytary)

22.3.2016
Základní umělecká škola Heřmanův Městec, okres Chrudim
Místo pracoviště
Jarkovského 47, Heřmanův Městec, 538 03, Heřmanův Městec
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Jarkovského 47, Heřmanův Městec
Náplň práce: výuka žáků na bicí nástroje, basovou a el. kytaru a vedení souboru.
Výuka probíhá případně i na pracovištích v Ronově n.Doubravou, v Třemošnici, v Seči nebo v Prachovicích.
Po uplynutí doby určité možnost uzavřít pracovní poměr na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně
První kontakt učiňte prosím e-mailovou adresou, kam zasílejte životopis.

Podobné nabídky práce

Lektor/ka německého a anglického jazyka
Místo výkonu práce: Ústupky 278, Seč Hrubá mzda 400Kč za 90min.výuky. Výuka začne v březnu 2017 a bude probíhat každé úterý v časech 7:00 - 8:30; 8:30 - 10:00, 10:00 - 11:30, 12:00 - 13:30 hod.. POŽADAVKY: jazyková zkouška či cer ...