Volné pracovní místo učitel/ka lyžování/snowboard - práce na DPP

7.10.2016
SKI KLÍNOVEC s.r.o.
Místo pracoviště
Jáchymov, 362 51, Jáchymov
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
základní
Hrubý plat
100 Kč - 150 Kč / hodinu
Směnnost
Pružná pracovní doba
Pracovní období
od 1.12.2016 do 1.4.2017

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis: poslat email osobně: Bratrství 1065, Jáchymov 362 51, spodní stanice LD – Jáchymov nebo telefonicky na tel.č.: poslat email .
Místo výkonu práce: Klínovec – Jáchymov
Lyžařská škola SKI KLÍNOVEC s.r.o. nabízí atraktivní sezónní práci instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském středisku na Klínovci. Nástup přibližně v polovině prosince. Rádi vás zaškolíme a na začátku pomůžeme! Nabízíme: – dotujeme instruktorský kurz – možnost ubytování – výdělek 100,– až 150,–Kč/hod čistého – mladý kolektiv – možnost práce na celou sezonu. Požadujeme:- věk od 18 let – přiměřené lyžařské nebo snowboardové dovednosti – chuť pracovat na horách. Nutná znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově, výhodou RJ nebo NL. Pošlete IHNED životopis a foto
Pracovní náplň:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Ubytování v okolí střediska
  • Sleva na značkové lyže
  • Značkové oblečení
  • Proškolení a průběžné zdokonalování po celou zimu
  • Možnost profesionálního vzdělání
  • Práce s klienty
  • Příprava programu učení, vícedenní kurzy
  • Příprava zábavného programu pro klienty
  • Celosezonní permanentky ve skiareálu Nový Klínovec
  • Příprava dětského parku
  • Hmotná zodpovědnost
  • Pomoc v půjčovně
  • servis – 1× velký servis, 4 x voskování
  • Rozdávání propagačního materiálu

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Petr Lipš (SKI KLÍNOVEC s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti SKI KLÍNOVEC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SKI KLÍNOVEC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.