Volné pracovní místo  Učitel/ka mateřské školy

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Edisonova 383/27, Ostrava - Hrabůvka

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář nejpozději do 15.10.2016. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení, zařazení rovněž nebudou uchazeči, kteří nesplňují požadavek odborné kvalifikace či praxe.

POŽADAVKY:
  • podmínkou odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost v předškolním vzdělávání - dle z.563/2004 Sb., zákona o pedagog. pracovnících, (par. 6), bezúhonnost, zdravotní - způsobilost, prokazatelná znalost českého jazyka
podmínkou praxe v mateřské škole min. 5 let - přímá pedagogická činnost,
  • samozřejmostí je kladný vztah k dětem, nápaditost práce, výtvarné a hudební cítění, schopnost vést děti k pohybu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost dobré komunikace

NÁPLŇ PRÁCE:
Náplní práce učitelky mateřské školy je přímá pedagogická činnost, samostatné vedení třídy a individuální práce s dětmi, tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy v souladu s ŠVP a aplikace výchovných metod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.10.2016