Zařazeno v oborech:
Vzdělávání a školství
Pozice:
Učitel základní školy
Lokalita:
Kolín
Zveřejnil:
Úřad práce Kolín
Může se Vám hodit:
Učitel základní školy Kolín

Volné pracovní místo Učitel/ka pro 1.stupeň ZŠ

10.9.2016
Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín
Místo pracoviště
49, Bečváry, 281 43, Bečváry
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadujeme: dokončené vzdělání pro obor učitelství pro 1.stupeň ZŠ.

Podobné nabídky práce

Učitel/ka 1. stupně
Náplň práce: výuka na 1. stupni, třídní učitel/ka Požadavky: nutná kvalifikace pro učitele 1. stupně Pracovní doba: PO - PÁ: 7:00 - 15:30hod Kontakt - telefonicky nebo emailem (upřednostňujeme) osobně: ST: 8:00 - 9 ...
aktivní
Učitel ČJ
Učitel na 2. stupni ZŠ Požadavky: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících Pracovní místo je na dobu určitou - zástup za nemoc Pracovní doba: PO - PÁ: 7:30 - 16:00hod Kontakt: emailem osobně: ...
Základní škola Kolín III., Masarykova 412 Masarykova 412, Kolín Zkrácený úvazek
aktivní
Učitel fyziky