Volné pracovní místo  Údržba, správce budov a zahrad

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000 Kč / měsíc

1. kolo pouze písemně životopis na e-mail použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: Edisonova 60/1501, 700 30 Ostrava-Hrabůvka + pobočky MSK kraj.

POŽADAVKY:
  • strední odborné (vyučen), preferujeme profese zedník, elektrikár, mechanik …
  • platný ŘP sk. B a praxe v řízení podmínkou (zkušený řidič)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost a schopnost si zorganizovat práci

NÁPLŇ PRÁCE:
  • opravy a komplexní údržba budov a zahrad jeslí a mateřské školy
  • údržba a opravy souvisejícího zařízení a vybavení
  • diagnostika závad a jejich rešení, zajištení plánovaných oprav,
  • dohled nad společnými prostory spravovaných objektu
  • řízení vozidla a svoz osob a materiálu apod.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: použijte odpovědní formulář nejpozdeji do 30.4.2024. Do předmetu uveďte: Údržbář. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025