Volné pracovní místo  Údržbář budov

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 600–21 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

Správa a údržba budovy, zařízení a majetku firmy, údržbářské a montážní práce

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání ( výuční list ) - technický obor
Řidičský průkaz sk.B
Schopnost technického řešení problémů
Základní znalost práce s ručním/stacionárním ( el. ) nářadím a stroji
Základní znalost zpracování běžných materiálů (kov, dřevo)
Organizační schopnosti, zodpovědnost, schopnost komunikovat a spolupracovat v kolektivu, samostatnost
Výhodou jsou: Svářečské zkoušky – el. oblouk, obalená elektroda, znalost základních instaleterských prací, řidičské oprávnění na VZV, Vyhláška č. 50/1978 Sb. (§5 a výše pro samostatnou činnost)

Nabízíme:

Zázemí stabilní japonské společnosti
Možnost dalšího postupu, každoroční ohodnocení za odvedenou práci
Nástupní mzda 17.600 Kč, pohyblivé složky mzdy až do výše 4.000 Kč
5 týdnů dovolené, stravenky 90 Kč / směna (plně hrazené zaměstnavatelem), příspěvek na dopravu, možnost práce přesčas

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na dopravu, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (90,-)
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - až 4.000,- měsíčně

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.7.2016