Volné pracovní místo  Údržbář/ka budov

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 19 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: Údržba budov
Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, samostatnost,
spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00
hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod), zkušenost jako údržbář velkou výhodou, ale ne podmínkou.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Benefity

  • Ubytování - možnost ubytování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - výkonové odměny
  • Jiné výhody - výhodný telefonní tarif

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.1.2024

Máte zájem o nabídku Údržbář/ka budov?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Peter Varga z Moravská servisní společnost s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Údržbář/ka budov

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.