Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Údržbář
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Náchod
Může se Vám hodit:
Údržbář Náchod

Volné pracovní místo ÚDRŽBÁŘ/-KA

13.8.2016
PRÁCE INVALIDŮ s.r.o.
Místo pracoviště
Hořenice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2017), zkrácený pracovní úvazek na 20 hod. týdně. Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: realizace drobných stavebních prací, malování, opravy vybavení a zařizovacích předmětů budov a pozemků v areálu, zakládání zboží ve skladech.
Požadavky: podmínkou řidičský průkaz sk. B, výhodou platné oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku a svářečský průkaz. Zaměstnání vhodné pro řemeslně zručnou osobu.
Výběrové řízení na pracovní pozici proběhne dne 25.8.2016 v 11:00 hod. v provozovně společnosti v areálu Depa kolejových vozidel Jaroměř.
Kontakt – pí. Gavorová Miluna, tel.: poslat email (od 08:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: poslat email (zaslání životopisu).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)